KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

September v Trebišovskom okrese

Dátum: 30.09.2015
Kancelária: Košice - mesto

V Trebišovskom okrese sa uskutočnili v uplynulých dňoch viaceré kultúrne podujatia. Medzibodrožský kultúrny festival 2015 slávnostne otvoril štátny tajomník Ministerstva životného prostredia SR  Vojtech Ferenc za účasti poslanca NR SR Róberta Puciho, podpredsedu Košického samosprávneho kraja Emila Ďurovčíka a ďalších predstaviteľov samosprávy a štátnej správy.

Úprimné slová vďaky a úcty smerujúce na adresu predsedu vlády Slovenskej republiky Roberta Fica zazneli pri odovzdávaní Multifunkčného ihriska na Gymnáziu v Kráľovskom Chlmci. Ako povedal  štátny tajomník Ministerstva životného prostredia SR pán Vojtech Ferenc tieto športové stánky sú cieleným príspevkom vládnej strany k systémovému napĺňaniu športových aktivít detí, mládeže a dospelých už druhé volebné obdobie. Odovzdávania ihriska sa zúčastnil aj poslanec NR SR a splnomocnenec vlády SR pre mládež a šport Dušan Galis.

Mesto Trebišov zorganizovalo v Mestskom parku súťaž vo varení guláša, do ktorého sa zapojilo 19 družstiev. Zastúpenie na tomto podujatí mala aj Okresná organizácia strany SMER- sociálna demokracia Trebišov. Táto akcia bola realizovaná v rámci osláv Dni mesta Trebišov 2015. Dôkazom úspešnosti bola aj  skutočnosť, že občania a sympatizanti dokázali v rekordne krátkom čase skonzumovať výborný guláš.

September v Trebišovskom okrese - foto č. 1

September v Trebišovskom okrese - foto č. 2

September v Trebišovskom okrese - foto č. 3

September v Trebišovskom okrese - foto č. 4

September v Trebišovskom okrese - foto č. 5

September v Trebišovskom okrese - foto č. 6

September v Trebišovskom okrese - foto č. 7