KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

Primátori a starostovia za SMER - SD v Košickom kraji

SMER - sociálna demokrcia úspešný aj vo voľbách do orgánov miestnej samosprávy v Košickom kraji

Zvolení primátori



 
Richard Raši
Košice

 
Viliam Záhorčák
Michalovce

 
Vladimír Dunajčák
Strážske

 
Ján Volný
Spišská Nová Ves

 
Marta Vozáriková
Čierna n/ Tisou

Zvolení starostovia


Košice
Ján Jakubov - Košice – Západ
Jozef Andrejčák - Košice – Dargovských hrdinov

Košice – okolie
Marta Gamrátová - Bohdanovce
František Hlavatý - Boliarov
Vojtech Staňo - Budimír
Peter Taiš - Bunetice
Róbert Grešo - Cestice
Emil Imro - Čakanovce
Michal Rečka - Čaňa
Denisa Vargová - Gyňov
Jana Tóthová - Herľany
Ján Pekľanský - Chrastné
Gabriela Ivaňáková - Kalša
Miroslav Galas-Zaufal - Kecerovce
Emil Ondrík - Kecerovský Lipovec
Marta Petrilová - Košická Polianka
Michal Kmec - Košický Klečenov
Iveta Horvatová - Mudrovce
Monika Obšitošová - Nižný Čaj
Anton Šimčák - Nová Polhora
Imrich Taiš - Opiná
František Petro - Ploské
Vladimír Kišdučák - Rudník
Daniel Stančik - Slanská Huta
Milan Diheneščík - Slanské Nové Mesto
Ľubomír Šimko - Svinica
František Bartko - Trstené pri Hornáde
Tomáš Hubert - Veľká Lodina
Ján Mikloš - Vyšná Kamenica
Vincent Borovský - Vyšný Čaj
Stanislav Rusnák - Zlatá Idka

Michalovce
Ľudmila Ďurčáková - Bánovce nad Ondavou
Stanislav Mráz - Čečehov
Miroslav Eľko - Dúbravka
Michal Bodnár - Falkušovce
Vladimír Kováč - Hatalov
Marianna Šimková - Hažín
Helena Kráľová - Hnojné
Michal Tomko - Kačanov
Monika Hudáčková - Klokočov
Ľubomír Šipoš - Lastomír
Eduard Baláž - Lúčky
František Lopašovský - Malčice
Ján Žofčák - Moravany
Anton Šandor - Nacina Ves
Štefan Fiľ - Palín
Mária Vadasová - Petrikovce
Juraj Kriška - Poruba pod Vihorlatom
Oto Fenin - Pusté Čemerné
Peter Olejník - Rakovec nad Ondavou
Peter Saboslai - Senné
Marek Keher - Stretava
Jarmila Lopatová - Suché
Róbert Koba - Trhovište
Michal Hrib - Trnava pri Laborci
Štefan Gajdoš - Voľa
Gabriel Viňanský - Zalužice
Ján Varga - Závadka
Vladimír Mati - Zemplínska Široká
Ján Jurko - Žbince

Sobrance
Viera Lukáčová - Baškovce
Štefan Minčák - Beňatina
Luděk Hamšík - Bežovce
Michal Kontra - Blatná Polianka
Ľuboš Sliško - Blatné Remety
Gabriel Seman - Blatné Revištia
Jana Dzurjová - Bunkovce
Miloslava Fedorová - Fekišovce
Slavomír Pšak - Horňa
Michal Copák - Husák
Ján Skyba - Choňkovce
Milan Poľak - Inovce
Jozef Hrinkanič - Koňuš
Jozef Hreňko - Krčava
Anna Janošová - Kristy
Milan Őrmezey - Lekárovce
Božena Hoferová - Nižná Rybnica
Rastislav Repka - Orechová
František Marcin - Ostrov
Pavel Tomčo - Petrovce
Ján Kočiš - Pinkovce
Peter Sekerák - Priekopa
Michal Pado - Remetské Hámre
Ján Sakulič - Ruská Bystrá
Anna Ohradzanská - Ruskovce
Juraj Cinkanič - Ruský Hrabovec
Michal Širochman - Svätuš
Andrej Timko - Tibava
František Gejguš - Vyšná Rybnica
Jozef Danko - Vyšné Nemecké
Martin Dolinič - Vyšné Remety
Milan Šabak - Záhor

Rožňava
Matilda Jakubíková - Hanková
Jaroslav Nemčko - Kobeliarovo
Ján Tomka - Markuška
Ján Vieloha - Nižná Slaná
Viktor Vápeník - Rozložná
Želmíra Gonosová - Rožňavské Bystré
Ján Jakubovský - Slavoška
Štefan Bašták - Slavošovce
Erika Oravcová - Stratená
Dušan Gallo - Vyšná Slaná

Spišská Nová Ves
Beata Kopčáková - Betlanovce
Vladimír Fabian - Hnilčík
Ladislav Grondžák - Iliašovce
Anton Petruška - Jamník
Jaroslav Salaj - Olcnava
Peter Volčko - Poráč
Vladislav Vrábeľ - Slatvina
Elena Franková - Spišský Hrušov

Gelnica
Blanka Vargová - Helcmanovce
Lýdia Šomšáková - Henclová
Anton Bašniar - Kojšov
Igor Petrik - Margecany
Ľudovít Kujnisch - Mníšek nad Hnilcom
Ján Jarábek - Stará Voda

Trebišov
Jozef Nemčík - Bačkov
Magdaléna Balogová - Brezina
Ladislav Slovjak - Cejkov
Pavol Balogh - Čerhov
Ladislav Jámbor - Čierna
Mikuláš Csoma - Dobrá
Andrej Marcin - Dvorianky
Gabriela Timková - Egreš
Helena Zuskáčová - Hraň
Milan Rohaľ - Hriadky
Jozef Toma - Kazimír
Eva Baloghová - Klin nad Bodrogom
Gejza Köver - Kožuchov
Michal Hrinko - Lastovce
Jozef Bojkovský - Malá Tŕňa
Milan Dolák - Malé Ozorovce
Daniel Ceran - Michaľany
Ján Borovský - Nový Ruskov
Viktor Kalán - Sirník
Vladimír Kráľovský - Slivník
Ján Hančin - Stanča
Gustáv Liszkai - Svätuše
Martina Polčová - Trnávka
Mikuláš Levkut - Veľaty
Alena Kováčová - Veľké Ozorovce
Michal Takáč - Viničky
Marta Pejová - Višňov
Vlastimil Kiral-Varga - Vojčice
Ján Oláh - Zemplínske Hradište