KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

Predvolebný míting k regionálnym voľbám v Košiciach

Dátum: 08.11.2013
Kancelária: Košice - mesto

Predvolebná kampaň strany SMER – sociálna demokracia v Košickom kraji bola zavŕšená mítingom dňa 6.11.2013 v Infinity aréne v Košiciach. Preplnená hala (2500 občanov) búrlivým potleskom privítala predstaviteľov strany SMER – sociálna demokracia predsedu Národnej rady Slovenskej republiky a podpredsedu strany SMER – sociálna demokracia Pavla Pašku , ministra životného prostredia a krajského predsedu SMER – SD Petra Žigu a poslankyňu európskeho parlamentu Moniku Smolkovú.

K občanom sa prihovoril Pavol Paška, ktorý vo svojom vystúpení značnú pozornosť venoval miestu a význame regionálnej samosprávy, predovšetkým jej úlohe pri rozvoji regiónov. Vďaka dobrej spolupráci vlády , ústredných štátnych orgánov s regiónmi sa podarilo zrealizovať aj v Košickom kraji zaujímavé projekty, či už na úseku zamestnanosti, zdravotníctva, dopravy, čo prispelo k ďalšiemu rozvoju aj tohto regiónu. Aj preto, ako ďalej povedal Pavol Paška je potrebné v sobotu ísť voliť a voliť tých, ktorý už aj doteraz dokázali, že sú schopní a majú na to, aby sa podieľali na riadení KSK. Následne na to predstavil Pavol Paška kandidáta na predsedu KSK za SMER – SD Zdenka Trebuľu, ktorý má bohaté skúsenosti z práce v samospráve, miestnej, aj regionálnej a to či už vo funkcii primátora Košíc, alebo v súčasnosti už dve volebné obdobia ako predseda KSK.

Pri bilancovaní výsledkov dosiahnutých na jednotlivých úsekoch uplynulého volebného obdobia Zdenko Trebuľa zdôraznil , že sa nemáme za čo hanbiť, skôr naopak, môžeme byť hrdý, že aj napriek zložitej finančno- ekonomickej situácii v dôsledku hospodárskej krízy kraj hospodáril zodpovedne a rozumne. V súvislosti s blížiacimi sa voľbami predstavil kandidátov na poslancov KSK za 1. - 4. volebný obvod.

V závere krajský predseda strany SMER – SD a minister životného prostredia Peter Žiga okrem iného na adresu kandidátov povedal, že sú to skúsení ľudia, aj z práce v samospráve a preto sa oplatí dať im hlas. V tejto súvislosti poďakoval účastníkom mítingu za to, že v takom hojnom počte prijali naše pozvanie a vyjadril presvedčenie , že aj v takom hojnom počte prídu k volebným urnám. O dobrú zábavu sa ďalej postarala skupina Drišľak.

Predvolebný míting k regionálnym voľbám v Košiciach - foto č. 1

Predvolebný míting k regionálnym voľbám v Košiciach - foto č. 2

Predvolebný míting k regionálnym voľbám v Košiciach - foto č. 3