KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

Oslavy MDŽ v Okresnej organizácií Košice IV

Dátum: 15.03.2013
Kancelária: Košice - mesto

Tak ako každý rok, aj v tomto roku si Okresná organizácia strany Smer – sociálna demokracia Košice IV pripomenula významný sviatok a to Medzinárodný deň žien. Priateľské posedenie pri príležitosti osláv tohto nádherného sviatku sa uskutočnilo 4. marca Nad Jazerom, kde si členky a sympatizantky strany krásnou ružou prišli spolu s poslancom NR SR Milanom Gécim uctiť aj poslanci Miestneho zastupiteľstva MČ Košice – Nad Jazerom. Pozvanie na toto podujatie prijali aj hostia: Monika Smolková, poslankyňa Európskeho parlamentu, starostka MČ Košice – Nad Jazerom Anna Jenčová. Pre prítomné ženy bol pripravený aj spoločenský program.

Priateľské posedenie, ktoré sa uskutočnilo 5. marca v Mestskej časti Juh sa nieslo taktiež v duchu príjemnej atmosféry, kde členkám a sympatizantkám bol poslancami miestneho zastupiteľstva odovzdaný červený karafiát. Napriek tomu, že to bol slávnostný akt prítomné ženy v druhej časti stretnutia rozvinuli bohatú diskusiu s poslancom NR SR Milanom Gécim a Monikou Smolkovou, poslankyňou európskeho parlamentu na témy, ktoré ich najviac zaujímali.

Oslavy tohto krásneho sviatku boli v Okresnej organizácií Košice IV zavŕšené priateľským posedením, ktoré sa uskutočnilo 8. Marca v priestoroch Klubu dôchodcov v Barci. Aj toto podujatie svojou účasťou uctila Monika Smolková.

Oslavy MDŽ v Okresnej organizácií Košice IV - foto č. 1

Oslavy MDŽ v Okresnej organizácií Košice IV - foto č. 2

Oslavy MDŽ v Okresnej organizácií Košice IV - foto č. 3

Oslavy MDŽ v Okresnej organizácií Košice IV - foto č. 4

Oslavy MDŽ v Okresnej organizácií Košice IV - foto č. 5

Oslavy MDŽ v Okresnej organizácií Košice IV - foto č. 6

Oslavy MDŽ v Okresnej organizácií Košice IV - foto č. 7