KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

Poraďte sa s Vašim Richardom Rašim

Dátum: 08.11.2010
Kancelária: Košice - mesto

Pojazdná poradňa na okružnej ceste mestskými časťami:
Poraďte sa s Vašim Richardom Rašim


Slogan okružnej cesty spoločného kandidáta politických strán SMER – SD a MOST – HÍD na primátora mesta Košice Richarda Rašiho po mestských častiach s pojazdnou poradňou znie „Poraďte sa s Vašim Richardom Rašim.“ Pojazdná poradňa odštartovala predvolebnú púť v pondelok 25. októbra 2010 v Mestskej časti Košice - Šebastovce pri miestnom úrade.

Stretnutia R. Rašiho s Košičanmi sú pripravené tak, že pri pojazdnej poradni na vopred určenom a ohlásenom mieste vyrastie v avizovanom čase biely stan. V ňom R. Raši rád privíta každého občana navštívenej mestskej časti, ktorý si môže nechať zmerať tlak alebo tuk, prijme pozvanie na pohárik hrejivého moku a s ktorým sa bude môcť kandidát na primátora porozprávať. R. Raši sa snaží poznať nielen celomestské problémy, ale aj starosti a radosti obyvateľov mestských častí a preto je vďačný za každý rozhovor, pripomienku alebo názor.

Ak vás zaujíma, kedy príde do konkrétnej mestskej časti, deň pred a v deň návštevy s pojazdnou poradňou budú sympatické anketárky rozdávať v mestskej časti pozvánky. Tam, kde je miestny rozhlas, sa dozvedia miestni obyvatelia informácie o návšteve pojazdnej poradne R. Rašiho aj z éteru. „Verím, že budem mať možnosť stretnúť sa s čo najväčším počtom Košičanov a že mi pomôžu nahliadnuť „pod pokrievku“ diania v meste. Pomôže mi to v prípade, že dostanem dôveru a možnosť urobiť niečo dobré a prospešné pre moje rodné mesto z pozície primátora,“ povedal R. Raši.

Poraďte sa s Vašim Richardom Rašim - foto č. 1

Poraďte sa s Vašim Richardom Rašim - foto č. 2

Poraďte sa s Vašim Richardom Rašim - foto č. 3

Poraďte sa s Vašim Richardom Rašim - foto č. 4

Poraďte sa s Vašim Richardom Rašim - foto č. 5