KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

Deň detí na Alpinke

Dátum: 03.06.2010

SMER – SD ponúkol deťom na Alpínke pestrý program a veselé súťaže


Aká škoda, že v sobotu 29. apríla popoludní na Alpínke pri Košiciach mrholilo. Strana SMER – sociálna demokracia totiž pripravila pre deti pri príležitosti ich medzinárodného dňa pestrý kultúrny program, zložený so zaujímavých vystúpení a množstvo vtipných súťaží, v ktorých mohli deti ukázať, čo v nich je. Kvôli nepriaznivému počasiu si tak do obľúbeného areálu našli cestu nie stovky, ale len desiatky malých oslávencov.

Aj tých ale prišli pozdraviť a zaželať im všetko najlepšie Košičania zo strany SMER – SD. Poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Smolková, minister zdravotníctva Richard Raši, poslanec Národnej rady SR Jozef Burian, ako aj kandidáti na poslancov NR SR Juraj Horkay a Jozef Andrejčák. Po nich vystúpili na javisku vynikajúci muzikanti z Klasik Bandu a z Ľudového súboru Základnej umeleckej školy na Jantárovej ulici v Košiciach. Krásne zatancovali dievčatá z Irish Dance Academy Slovakia a s gitarami zahrali a zaspievali chlapci z dua R&B. Deti teda bavili deti a bavili ich výborne.

Okrem toho sa dievčatá a chlapci vyšantili pri triafaní do futbalovej a hokejovej bránky, pri zhadzovaní plechoviek, pri skákaní v nafukovacom hrade, ale odhadovali tiež počet fazúľ a hráškov v sklenenej fľaši. Za odmenu získavali sladkosti a hračky. Celá kopa hračiek a knižiek, vyzbieraná v rámci akcie vyhlásenej stranou SMER – SD v Košiciach pod názvom „Deti deťom“, putovala do detských domovov na východnom Slovensku.

Deň detí na Alpinke - foto č. 1

Deň detí na Alpinke - foto č. 2

Deň detí na Alpinke - foto č. 3