KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

Otvorenie multifunkčných ihrísk

Dátum: 28.05.2010

Predseda vlády Slovenskej republiky Robert Fico a predseda Národnej rady SR Pavol Paška dňa 20.5.2010 otvorili ďalšie multifunkčné ihriská na Základnej škole Ľudovíta Fullu v Košiciach, vo Valalikoch a Košickej Polianke. Občania týchto obcí svojou bohatou účasťou na otváraní ihrísk jednoznačne potvrdili správnosť tejto myšlienky budovať športoviská, kde budú môcť mladí ľudia, ale aj starší urobiť viac pre svoju kondíciu, pre svoje zdravie.

Robert Fico a ďalší predstavitelia strany SMER- sociálna demokracia sa v ten istý deň v podvečer stretli s občanmi Košíc, kde predseda strany vo svojom vystúpení podal odpočet o tom, čo strana v uplynulých štyroch rokoch pre občanov urobila a jasne povedal akú mieni strana robiť politiku v budúcich štyroch rokoch ak dostane od občanov mandát byť aj naďalej vládnou stranou.

Programové zameranie strany SMER - sociálna demokracia ako povedal Robert Fico bude vychádzať z troch základných pilierov.
1. Sociálne trhové hospodárstvo a solidarita
2. Silný efektívny štát
3. Ochrana národno-štátnych záujmov
Z toho teda vychádza aj centrálne heslo strany SMER - sociálna demokracia vo volebnej kampani „PRE ĽUDÍ, ZA SLOVENSKO“.

Po predstavení kandidátov na poslancov za stranu SMER - sociálna demokracia v júnových voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky vystúpili v druhej časti stretnutia umelci Katka Hasprová, Pavol Hammel, pani Mária a teta Márgit.

Otvorenie multifunkčných ihrísk - foto č. 1

Otvorenie multifunkčných ihrísk - foto č. 2

Otvorenie multifunkčných ihrísk - foto č. 3