KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

Stretnutie z príležitosti Dňa matiek

Dátum: 19.05.2010
Kancelária: Košice I.

Okresná organizácia SMER - sociálna demokracia Košice I. aj tento rok pripravila stretnutie z príležitosti Dňa matiek, na ktorom odzneli Evergreeny obľúbeného Dušana Grúňa, zábavné repliky ľudového zabávača zo Šariša Jožku Jožky a ľubozvučný spev Matičiarok potešil mladšie i staršie matky, mamičky a maminky z košických mestských častí Staré mesto, Sever a Ťahanovce.
"Iste si pamätáte, že takéto stretnutie sme pre vás zorganizovali aj minulý rok, takže vôbec nie je dôležité, či je teraz pred voľbami alebo nie. Som veľmi rád, že je taký veľký záujem o tieto milé a príjemné stretnutia a budem ešte radšej, ak opäť strávime spoločne pekné chvíle. Prajem vám všetkým, aby ste sa tak dobre ako dnes večer, cítili po celý rok," privítal oslávenkyne predseda Okresnej organizácie SMER - SD Košice I., poslanec Národnej rady SR Jozef Burian.

Krásne osobné vyznanie matkám predniesol tajomník Krajskej organizácie strany SMER - SD v Košickom kraji Ján Mitterpák: "Mama nie je len slovo. Je to pieseň, krásna hudba. K mame sa utiekame, keď nás niečo bolí, tešíme sa spolu s ňou, delíme sa s ňou o všetko, čo je v nás. So všetkým ideme za mamou. Keby mohla, tak každá mama privinie k sebe celý svet. Mama je skrátka nadovšetko."

Trojlístok gratulantov uzavrel kandidát na poslanca NR SR a primátora mesta Košice Ladislav Lazár: "Rozmýšľal som, ako inak vyjadriť úctu k vám mamám, k tomu, čo pre nás znamenáte. Napadlo mi, že jazyku, ktorým hovoríme, nikdy nehovoríme otcovský, ale materinský. Myslím, že aj tento príklad hovorí za všetko."

Na záver si všetky spokojné účastníčky, vysmiate a uvoľnené, odniesli z príjemného stretnutia krásne gerbery. A v srdciach určite dobrý pocit z toho, že si ich muži stále vedia dôstojne uctiť.

Stretnutie z príležitosti Dňa matiek - foto č. 1

Stretnutie z príležitosti Dňa matiek - foto č. 2

Stretnutie z príležitosti Dňa matiek - foto č. 3