KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

Stanovisko k televíznej relácii SITO

Dátum: 04.03.2006

Stanovisko politickej strany SMER - sociálna demokracia k televíznej relácii SITO odvysielanej 2. marca 2006 v televízii Markíza

SMER - sociálna demokracia odmieta spôsob, akým priateľská dvojica I. Mikloš a D. Krajcer včera viedli televíznu reláciu SITO. SMER - sociálna demokracia rešpektuje, že medzi niektorými politikmi a novinármi sú nadštandardné vzťahy. Nebude ale tolerovať, ak v spoločnej réžii atakujú stranu SMER - sociálna demokracia ako politického protivníka.
Včerajší priebeh televíznej relácie SITO bol názornou ukážkou neobjektivity a zneužitia koordinovaného postupu moderátora relácie D. Krajcera a podpredsedu SDKÚ I. Mikloša proti opozičnej politickej strane. SMER - sociálna demokracia zváži podanie sťažnosti na príslušný kontrolný orgán.
Tvorcovia diskusnej relácie SITO si musia zvyknúť na to, že SMER - sociálna demokracia nepatrí medzi strany, ktoré si nechajú diktovať pod priamym alebo nepriamym nátlakom kedy, s kým a na aké témy majú jeho predstavitelia chodiť do televíznych relácií.
Silvia Glendová
hovorkyňa strany SMER - SD