KRAJSKÁ ORGANIZÁCIA KOŠICE
Letná č. 45, 040 01 Košice
tel/fax: 055 / 671 13 61
e-mail:  krajke@strana-smer.sk
CENTRÁLA STRANY BRATISLAVA
tel/fax: 02 / 4342 62 97
e-mail:  tajomnik@strana-smer.sk
ĎALŠIE ODKAZY
Krajská rada
Okresné kancelárie
Poslanci v NR SR
Primátori, starostovia
Informácie
Informácie o KSK
Noviny SMERU
Fotogaléria
Napíšte nám
Prihláška

5. reprezentačný ples okresnej organizácie SMER - SD v Trebišove

Dátum: 18.02.2006
Kancelária: Trebišov

Už po piatykrát sa stretli členovia strany, sympatizanti a ich priatelia a známi na reprezentačnom plese strany SMER - SD organizovanom okresnou organizáciou v Trebišove dňa 11.2.2006 v reštaurácii BEREHOVO.

V rámci programu vystúpila Tanečná škola Ing. M. Madzinovej so svojimi choreografiami. Takisto sa v programe predstavila aj speváčka Lenka TOMÁŠOVÁ minuloročná účastníčka súťaže Slovensko hľadá SUPERSTAR.

Celý večer svojim slovom popretkávaným výbornými vtipmi uvádzal Ing. Slavomír ILLEŠ okresný predseda, ktorý vítal pri vstupe dámy červenou ružičkou a pánov ponúkol pohárikom Ficovice. O hudobnú produkciu sa postarala skupina FRAGMENT.

K takému plesu neodmysliteľne patrí dobré jedlo. O to sa staral personál reštaurácie BEREHOVO, ktorý ako hlavné jedlo podával pečenú krkovičku s haluškami s kyslou kapustou. Nechýbal ani švédsky stôl, ktorý sa prehýbal pod rôznymi dobrotami, kde treba spomenúť pečené klobásy, jaternice, vyprážané rezne a kuracie stehná, plnený bôčik, lokše, rôzne šaláty a studené misy, guľáš z diviny, ovocné fondue a zákusky. Najlepšou a najočakávanejšou pochúťkou bolo samozrejme pečené prasiatko, ktoré bolo venované do tomboly ako druhá cena.

Vrcholom večera bola tombola a 30 cien od sponzorov ale aj od okresnej organizácie strany. Ceny boli atraktívne od cestovín, pracieho prášku, obrazu, elektrických spotrebičov, značkového alkoholu až po mikrovlnú rúru, ktorú vyhral ako tretiu cenu Igor Zbojovský mestský policajt. Pečené prasiatko ako druhú cenu a exteriérový krb ako prvú cenu vyhral Pavol Kočar syn našej členky okresnej organizácie.

Tohtoročný ples sa vydaril nad očakávanie, veríme že budúcoročný bude o niečo lepší, lebo tak to má byť, aby horšie bolo za nami a lepšie pred nami.

Takže o rok dovidenia.

5. reprezentačný ples okresnej organizácie SMER - SD v Trebišove - foto č. 1

5. reprezentačný ples okresnej organizácie SMER - SD v Trebišove - foto č. 2

5. reprezentačný ples okresnej organizácie SMER - SD v Trebišove - foto č. 3

5. reprezentačný ples okresnej organizácie SMER - SD v Trebišove - foto č. 4

5. reprezentačný ples okresnej organizácie SMER - SD v Trebišove - foto č. 5

5. reprezentačný ples okresnej organizácie SMER - SD v Trebišove - foto č. 6

5. reprezentačný ples okresnej organizácie SMER - SD v Trebišove - foto č. 7